در خصوص اینترنت و کامپیوتر و . اطلاعات زیادی نداشتم. پس از اینکه مصمم شدم در این حوزه کار کنم، وارد دریای عظیمی شدم که هر روز متوجه می شدم بیشتر از روز قبل می دانم که نمی دانم.

این واقعا برام جالبه که آنقدر این اقیانوس بی کران است که هر چقدر هم که سعی می کنم حوزه کاری خود را محدودتر انتخاب کنم باز نمی شود. تقزیبا می توانم بگویم که هر روز مطلب جدید از IT می خوانم و هر بار مثل موج پر تلاطمی مرا به گوشه ای می کوبد. و دوباره سعی در یاد گرفتم آن مطلب جدید می کنم. 

جدیدا به رسانه های اجتماعی علاقمند شده ام. اینکه چزور برخی از افراد از این رسانه ها کسب درآمد می کنند برایم واقعا جالب است. برخی از افراد به راحتی توانسته اند با بقیه ارتباط برقرار کنند و برای خودشان شبکه ایجاد کرده اند. این شبکه برای آنها به خوبی کار می کند و منجر به کسب درآمد برایشان شده است.

ولی وقتی کمی عمیقتر فکر کنید متوجه می شوید که کار آسانی نیست. حتما همه ما حداقل یکبار دوست داشته ایم که مانند این تاثیر گذاران شبکه های اجتماعی عمل کنیم و سعی در شبکه سازی و به نوعی جمع کردن فالوور باشیم. ولی چرا غالبا ناموفق هستیم؟

به نظر من عامل اصلی این است که ما پشتکار آنها را نداریم. اگر با دقت در صفحات آنها بنگریم، حداقل پنج تا شش سال مشغول بوده اند ولی ما می خواهیم با زمان بسیار کمتری به وضعیت آنها برسیم. خب روشن است شکست می خوریم!

شبکه ,مطلب جدید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رزا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ارزان کده جنوب چت ترانه های کودکان در فراسوی شب پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان